Společnost Tiva Invest Real s.r.o.,

je součástí  realitní a investiční skupiny TNI GROUP, která se zaměřuje na oblast investic, development a správu nemovitostí, tedy na českém trhu působí přes 20 let.

Svoje aktivity rozvíjí zejména v realitním byznyse. Realizuje výstavbu rezidenčních, kancelářských a komerčních projektů, zajišťuje jejich správu a management. Dále v oblasti služeb se zaměřuje na cestovní ruch, obchod s luxusním kancelářským zbožím a ekonomické poradenství. 

Skupina TNI Group, působí v ČR a v USA, kde realizuje zejména rezidenční projekty na Floridě. Více informací o skupině TNI Group naleznete na www.tnigroup.cz

Hlavní činností společnosti Tiva Invest Real s.r.o., je investiční poradenství a realitní činnost. 
Společnost Tiva Invest Real s.r.o. provozuje OFFICE PARK OSTRAVA, kde klientům poskytuje reprezentativní kanceláře s širokým portfoliem služeb v příjemné lokalitě Ostrava-Jih s výbornou dopravní dostupností.

Správný výběr kancelářských prostor spolu s příjemným pracovním prostředím, výbornou dopravní dostupností s možností bezproblémového parkování, může mít velký vliv na Vaše podnikání a prosperitu firmy.

Nabízíme Vám řešení formou pronájmu „plně vybavené kanceláře“ v našem Office Parku – okamžitý pronájem Vašeho plně fungujícího pracovního prostředí.

Nezanedbatelnou výhodou je, že Office Park Ostrava Vám nabízí možnost prostory ihned využívat. Získáte okamžitý přístup nejen do zařízených kanceláří, ale také do kopírovacího centra, zasedacích místností, kuchyňky a hlavně se nestaráte a neplatíte prvotní náklady související s vybavením a zprovozněním standardní soukromé kanceláře. Recepční Office centra se postará o Vaše zákazníky a hosty. Tedy hned zítra můžete pozvat na jednání svého obchodního partnera.

Pokud právě plánujete schůzku s obchodním partnerem, nabízíme Vám pronájem zasedací místnosti s možností využití všech služeb nabízených v OFFICE PARKU OSTRAVA.

Jestliže nepotřebujete kancelář na každý den, nabízíme Vám možnost využití „sdílené kanceláře“, kdy platíte za sdílenou kancelář a související kancelářské služby pouze za vybranou hodinu či den v měsíci, který si sami určíte. 

Zaujaly Vás námi nabízené služby? 

Rádi Vás detailně seznámíme, jak tyto služby v našem Office Parku fungují. 
Budeme rádi, když se s Vámi setkáme při prohlídce kancelářských prostor v Office Parku Pavlovova.

TNI group